Przejdź do głównej treści
Basket icon
polski / zł
-30% Wiosenna wyprzedaż

Wieszak na odzież 50 cm - Tip

440,30 zł
440,30 zł
Cena regularna: 629,00 zł

Zapłać w 3 ratach bez odsetek po

146.77 PLN.
Klarna

Poszczególne warianty mogą różnić się ceną

szt.
<p>Czas realizacji</p>

Czas realizacji

5 dni roboczych | Przewidywana dostawa:

Darmowa dostawa

Darmowa dostawa

Zworty i reklamacje

Zworty i reklamacje

Bezpieczne i elastyczne płatności

Bezpieczne i elastyczne płatności

Strefa architekta

Strefa architekta

Szczegóły produktu

Wieszak na ścianę 50 cm - Tip

Listwa hakowa w nowoczesnym stylu. Odpowiednia jako wieszak na kurtki lub ręczniki. 

Wieszak w stylu loft wykonujemy ręcznie, od największych po te najmniejsze detale. Materiał, z którego powstaje wieszak ścienny, to mocna stal węglowa malowana proszkowo

Do wieszaka dołączamy zestaw montażowy: kołki rozporowe + śruby

 

Plik do pobrania: instrukcja obsługi + informacje o bezpieczeństwie

wieszak ścienny na ubrania 50 cm
Bezpieczeństwo produktu

Producent

bench4home Kamila Garczyk

Mostowa 22D

55-300 Środa Śląska, Polska

sklep@bench4home.pl

Dla architekta
Współpraca
Szukasz sprawdzonego partnera w realizacji swoich projektów? Oferujemy meble na wymiar, indywidualne podejście do każdego zamówienia i atrakcyjne warunki współpracy dla architektów i projektantów wnętrz. Razem stworzymy przestrzenie, które zachwycają jakością i designem.
Dowiedz się więcej
Frame.png
Dla architektów
Dlaczego warto
Dlatego oferujemy Ci narzędzia, które ułatw iają projektowanie - od modeli 3D i próbek materiałów, po specjalne ceny oraz komfortowe zasady współpracy.

Inny wymiar, kolor czy modyfikacja projektu? To możliwe - wystarczy, że się z nami skontaktujesz, a przygotujemy mebel dokładnie taki, jakiego potrzebujesz.

Nasze tkaniny pochodzą z najwyższej półki, w tym również z kolekcji Paprocki & Brzozowski, czy kolekcji Fargotex - to wyjątkowe materiały o unikalnym designie, które dodają projektom charakteru i prestiżu.
materials.png

Najlepsze materiały

Do produkcji używamy wyłącznie polskiego drewna bukowego, starannie wybierając jedynie zdrowe elementy, wolne od sęków i niedoskonałości. Każda nóżka powstaje ręcznie - szlifowana, formowana i malowana z troską o każdy detal. Dzięki technice natryskowej powierzchnia staje się idealnie gładka i pozbawiona zacieków. Myślimy o każdym słoju i o finalnym efekcie, aby wydobyć z drewna to, co w nim najpiękniejsze.

Posiadamy szeroki wybór tkanin obiciowych, których jakość potwierdzają certyfikaty i atesty. Każdy materiał wybieramy z myślą o codziennym komforcie i trwałości - są przyjemne w dotyku, odporne na ścieranie oraz wchłanianie wilgoci i płynów. Dzięki właściwościom plamoodpornym pozostają łatwe w utrzymaniu czystości, a część kolekcji jest dodatkowo ognioodporna.