O nas

 

bench4home - rodzinna manufaktura mebli


Dziesięć lat temu Kamila ślęczała przed ekranem komputera. Przyszła Pani inżynier na wydziale projektowania, miała nazajutrz otrzymać swój dyplom. Jeszcze tylko musi dokończyć projekt szafy... Mijały godziny, a końca pracy nadal nie było widać.
Bo jak tu pracować, skoro wszystko boli od siedzenia?!
Odstawiła kubek z kawą, z bólem w oczach i niechęcią spojrzała na oba fotele, a potem uruchomiła na komputerze nowy projekt. Z prawdziwą pasją kreśliła łuki i proste, mieszała kolory, bawiła się światłem i cieniem, aż po kilkudziesięciu minutach na monitorze powoli obracał się trójwymiarowy model ławki pikowanej, który paradoksalnie powstał na stojąco.
Kamila natchnęła mnie do opracowania tego projektu od strony technicznej. I już tej samej nocy przelałem wszystko na papier.
Nie uwierzycie, ale dwa dni później, już z dyplomowaną Panią inżynier, skonstruowaliśmy prototyp. Każdy element ławki, stworzyliśmy własnymi rękami. Tak powstała nasza filozofia firmy - only handmade.
Towarzyszyły nam przy tym tak wielkie emocje i chęć podzielenia się tym projektem ze światem, że dosłownie dwa tygodnie później powstała manufaktura bench4home.

 

 

bench4home to...solidność i trwałość


Materiały używane do produkcji naszych mebli, posiadają liczne certyfikaty oraz atesty. Z dumą możemy powiedzieć, że produkujemy artykuły klasy PREMIUM.

 

Naszą tradycją jest tworzenie mebli drewnianych, stalowych oraz tapicerowanych. Do tego używamy tylko wyselekcjonowanego surowców. Każdy element obrabiany jest ręcznie. Dzięki temu każdy mebel staje się unikalny, wyjątkowy i trwały na długie lata. 

 

bench4home to...styl i desing 


Wierzymy, że meble są nie tylko elementem wyposażenia wnętrza, ale również manifestacją indywidualności i kreatywności. Nasze kolekcje zostały stworzone z myślą o tych, którzy pragną otaczać się niebanalnymi przedmiotami, stanowiącymi prawdziwe dzieła sztuki w świecie designu.

 

Nadaj swoim wnętrzom niepowtarzalny charakter, korzystając z naszych personalizowanych kolekcji, które nie tylko wypełnią pomieszczenia funkcjonalnością, ale także uczynią je miejscem, gdzie sztuka spotyka się z codziennym życiem.

 

 

Bench4home to...zero waste


Meblarstwo zero waste to podejście, które łączy ekologię z funkcjonalnością, starając się minimalizować negatywny wpływ produkcji mebli na środowisko.

 

Dzięki temu, że nasze meble produkujemy ręcznie, minimalizujemy zużycie energii podczas procesu produkcyjnego. Ty również przyczyniasz się do ochrony środowiska. Meble wytwarzane na zamówienie ograniczają ilość odpadów.

Razem dbamy o nasze środowisko

 

bench4home to...rzemieślnicy z pasją


U nas stawiamy na ludzi, którzy nie boją się wyzwań, a każdy nowy projekt traktują jako szansę do poszerzania swojej wiedzy. To pozytywne i sprzyjające relacje w zespole przekładają się bezpośrednio na wysoką jakość naszych mebli.

 

W naszej firmie nie tylko tworzymy meble – budujemy również przyjazną i inspirującą przestrzeń do pracy. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium