O nas

Podobno punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. Przed Tobą najkrótsza opowieść o tym, że tak jest naprawdę. Siedzisz wygodnie? Mam nadzieję, że tak, choć różnie w życiu bywa…

7 lat temu Kamila ślęczała przed ekranem komputera. Już za chwilę, już jutro zostanie młodą panią inżynier na wydziale projektowania. Jeszcze tylko musi dokończyć projekt szafy. Mijały godziny, zegar wskazywał północ, a końca pracy nadal nie widać. Bo jak tu pracować, skoro wszystko boli od siedzenia! Nawet od patrzenia na fotel! Jeden za głęboki, a inny za miękki. Do licha z taką robotą!

Po chwili ktoś wniósł aromatyczną herbatę w jej ulubionym kubku. Pierwszy fotel odbił się od ściany kopnięty z całej siły, a zaraz za nim poleciał drugi. I gdy wydawało się, że kubek herbaty rozbije się o podłogę, Kamila sięgnęła po niego ostrożnie i zaczęła pić: powoli, z przyjemnością. Widać było, że każdy łyk przynosił odrobinę spokoju.

Odstawiła kubek, z bólem w oczach i niechęcią popatrzyła na oba fotele, a potem uruchomiła na komputerze nowy projekt. Z prawdziwą pasją kreśliła łuki i proste, mieszała kolory, bawiła się światłem i cieniem, aż po kilkudziesięciu minutach na monitorze powoli obracał się trójwymiarowy model ławki pikowanej. Paradoksalnie powstał na stojąco.

I już było wiadomo, co się stanie przedmiotem praktycznej części egzaminu. A skąd to wiem? Ja też tam byłem, donosiłem pachnącą herbatę i łapałem Kamilę, gdy zapomniała, że nie ma już pod nią fotela.

To był początek rodzinnej firmy Bench4Home wytwarzającej ręcznie przepiękne, ale przede wszystkim bajecznie wygodne ławki. Mam na imię Łukasz, prywatnie jestem mężem pani inżynier z wydziału projektowania, a zawodowo dbam o to, aby Twój telefon do nas czy e-mail zawsze był najważniejszy. Kamila wciąż projektuje każdy model ławki dostępny w naszym sklepie internetowym i sprawia, że to, co dziś jest niemożliwe, jutro dowiezie do Ciebie kurier.

Prawie jak rodzina są nasi rzemieślnicy: Janusz, Olek i Bogdan z kawałków metalu, drewna i tkaniny tworzą meble tak piękne, że pozazdrościłby ich niejeden król. To artyści, którzy tak samo dobrze rozumieją wyjątkowość ręcznie robionych ławek, z których każda jest unikalna. Niepowtarzalna.

Drugi Olek dba o to, aby nasze ławki były spakowane na czas i idealnie zabezpieczone w transporcie. Tak naprawdę to jemu należą się podziękowania od naszych polskich i zagranicznych klientów, bo na jego głowie są wszystkie terminy i zobowiązania.

O najwyższej jakości drewna, stali czy tkanin przeczytasz pod zdjęciem ławki, która najbardziej Ci się spodoba. A jest w czym wybierać, bo powstało już ponad 40 niezwykłych projektów w różnych stylach i kolorach. Ale ostatecznie to Ty decydujesz o barwach, wymiarach, kształtach czy rodzajach tkanin, a to składa się na ponad milion kombinacji. Czy już wiesz, która ławka będzie ozdobą Twojego salonu lub korytarza?

Gdy podejmujesz ważną decyzję, zrób to na spokojnie, siedząc wygodnie na ulubionej ławeczce. Bo pamiętaj – sprawdziliśmy już za Ciebie, że punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium
Sklep internetowy Shoper Premium