Jak wybrać ławkę do przedpokoju 0
Jak wybrać ławkę do przedpokoju

Wąski korytarz? Mało miejsca? Wybierz swoją ławkę do przedpokoju.

Wielki dom mający 10 sypialni i taras jak boisko do koszykówki z pewnością jest marzeniem wielu osób. Jednak większość z nich albo ma zbyt skromne dochody, albo wybiera skromne domy lub mieszkania choćby dlatego, że oznaczają mniejszą powierzchnię do sprzątania. Na kilkudziesięciu metrach kwadratowych przestrzeń do życia i komfort to bardzo często kwestia kompromisu. Ale na pewno nie musisz rezygnować ani z przestrzeni, ani z wygody w przedpokoju, choćby był bardzo wąski. Wystarczy odpowiednia ławka do przedpokoju.

Ławka do przedpokoju, czyli coś, co zawsze powinno być w Twoim domu

Przedpokój czy korytarz w mieszkaniu to przelotowe miejsce pomiędzy resztą domu a resztą świata. Zanim wejdziesz na salony, to właśnie tam pozostawiasz brudne buty, kurtkę czy parasol, a przed wyjściem do pracy właśnie tam nałożysz nowe pantofle, włożysz płaszcz i poprawisz krawat przed lustrem. I bez względu na to, ile masz wieszaków, ile szaf, półek i regałów, to w korytarzu zawsze jest za mało miejsca. Czy więc ławka do przedpokoju to na pewno dobry pomysł?

Wbrew pozorom ławka do przedpokoju bardzo skutecznie organizuje przestrzeń

Nie masz jeszcze siedziska w przedpokoju? Uważasz, że jest tam zbyt ciasno, aby jeszcze wstawić ławkę, która uszczęśliwiłaby każdego? Pozwól więc, że w prosty sposób pokażemy Ci, że pufa do przedpokoju to bardzo dobry pomysł i sposób optymalizacji małej przestrzeni.

Zacznijmy od świetnego przykładu. Ile masz szafek w korytarzu? Kilka? A może więcej? Niektórzy mają ich nawet kilkanaście. A ile z nich jest pustych? Ani jedna? Szafki w korytarzu mają dziwną zdolność do zapełniania się różnymi rzeczami. I nadal brakuje miejsca.

Jeżeli do szafki nie wciśniesz nawet palca, to znajdziesz inne miejsce, aby schować szczotkę do butów, nadplanowe kapcie czy odkurzacz. A mimo to jeżeli w przedpokoju umieścisz lustro, to z łatwością znajdzie się kawałek wolnej ściany – bo przecież warto rzucić okiem na własne odbicie, zanim wyjdziesz z domu, prawda? Podobnie jest z siedziskiem: jeżeli wstawisz ławkę do przedpokoju, to choćby nie wiem co – uda Ci się zwolnić dla niej fragment podłogi. Ale jakie to da korzyści? Wymieńmy kilka:

  • ławka to komfort, szczególnie zimą, kiedy wkładacie wysokie obuwie i trwa to dłuższą chwilę,
  • ławka sprawia, że cała Twoja rodzina wkłada buty w jednym miejscu, zamiast rozsiadać się pod drzwiami,
  • dzięki ławce w przedpokoju zaczynasz optymalizować przestrzeń: na samej górze robisz półkę na różne przybory, a niżej przykręcasz wieszak,
  • ławka w cudowny sposób sprawia, że buty nie są rozrzucone po całym przedpokoju, a stoją porządnie pod nią.

I nagle okazuje się, że zakup siedziska do przedpokoju czy korytarza przyniósł Wam nie tylko wygodę, ale pomógł zagospodarować pomieszczenie.

Kup ławkę do przedpokoju na wymiar

W e-sklepie www.bench4home.pl tworzymy ławki, pufy i siedziska według Twojego życzenia. Masz do wyboru kilkadziesiąt modeli, w tym ławki pikowane, tapicerowane i industrialne.

Każdą z nich możesz zamówić w jednym z kilku lub nawet kilkudziesięciu kolorów, wybierając jeden z siedmiu kolorów nóżek czy rodzaj guzików dla mebli pikowanych. A co najważniejsze: Ty decydujesz o wszystkich wymiarach, szczególnie o głębokości. Ławka do przedpokoju o głębokości 30 centymetrów to sprytny i elegancki mebel na zamówienie.

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl