Wygoda, zdrowie i ławka pikowana, czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia 0
Wygoda, zdrowie i ławka pikowana, czyli punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

Znowu czekasz, aż inni się ubiorą? Nowe buty zimowe to naprawdę wiele wiązania? Klucze do domu kolejny raz przepadły w odmętach torebki? Słyszysz „daj mi sekundę” i już wiesz, że musisz poczekać pół godziny? W takim razie usiądź, weź głęboki wdech i pozwól sobie na chwilę spokoju. Ławka pikowana do przedpokoju całkowicie zmienia perspektywę. Zwłaszcza kiedy to Ty na niej siedzisz.

Ławka pikowana do przedpokoju pozwoli Ci odsapnąć

Są ludzie, dla których każde wyjście z domu oznacza dwa okropne momenty: gdy trzeba włożyć buty i kiedy należy je zdjąć. Może ty także do nich należysz? Dla osób z nadwagą ten element ubioru może okazać się bardziej męczący niż spacer. A dla ludzi w podeszłym wieku gimnastyka z obuwiem to prawdziwa przygoda. A co dobrego na temat pobytu w przedpokoju czy korytarzu powie ktoś z problemami kręgosłupa albo ze złamaną nogą? Pewnie tyle samo co gospodarze, gdy muszą posprzątać zadeptaną przez gości podłogę. A przecież wystarczy jeden mądry zakup.

Nadplanowy brzuch wciąż będzie przeszkadzać, gdy się siedzi na ławce, ale nie tak bardzo jak podczas klęczenia i przyduszania się własnym kolanem. Osoby starsze nie muszą się nigdzie spieszyć i to samo dzieje się przy wkładaniu lub zdejmowaniu obuwia. Dlatego znacznie lepiej robić to bez wysiłku i na ławeczce niż z wysiłkiem na podłodze. Jeżeli z powodu kręgosłupa, złamanej nogi bądź dowolnej innej przyczyny nie możesz spokojnie usiąść, by zająć się stopami, to naprawdę współczujemy i podziwiamy za heroizm.

Mało miejsca? Ławka do przedpokoju pomaga lepiej je zagospodarować

Masz obszerny korytarz w domu? To gratulujemy. Jednak czasami przedpokoje, szczególnie w mieszkaniach, oferują bardzo mało miejsca. Czy w takim przypadku na przykład ławka do przedpokoju Wave Mini będzie dobrym pomysłem? Najlepszym:

 • siedzisko do przedpokoju zawsze będzie lepszym pomysłem niż jego brak,
 • ławka do przedpokoju to stały element wyposażenia i nie musisz jej wciąż przenosić,
 • siedzisko pikowane może mieć 30 centymetrów głębokości, czyli tyle co stołek.

A przecież mogą usiąść na niej dwie lub trzy osoby. Ławeczka jest więc zawsze dobrym pomysłem, jeżeli chcesz sobie ułatwić życie, lecz masz mało miejsca w przedpokoju.

Ławka pikowana w przedpokoju zapanuje nad butami

Wygoda niejedno ma imię. Kolejne z nich to buty. Jeżeli jeszcze nie zadbałeś o to, aby mieć ławkę w przedpokoju, to dobrze wiesz, że zimą i podczas deszczu powrót do domu oznacza mokrą i ubłoconą podłogę. A co daje ławeczka? Daje porządek i konkretne korzyści:

 • jeżeli ktoś przed Tobą zajął miejsce, to czekasz, aż się zwolni, zamiast klękać na brudnej podłodze,
 • jeżeli wszyscy zdejmują obuwie w jednym miejscu, to wystarczy tylko tam położyć wycieraczkę albo linoleum,
 • skoro ławka w przedpokoju zapewnia taki komfort, to warto trzymać buty właśnie pod nią.

Zdrowie jest najważniejsze, a ławka pikowana pomoże zadbać o nie

Twój dom ma Ci służyć. Jeżeli narzekasz na problemy ze zdrowiem, kondycją albo stanie i chodzenie jest dla Ciebie uciążliwe, to ławka zatroszczy się o Ciebie. Dla wielu osób zdejmowanie butów czy wspinaczka na piętro po schodach może być nie tylko męcząca, ale i ryzykowna. W takim razie pamiętaj: potrzebujesz odpocząć na półpiętrze? Chcesz zdjąć buty wygodnie i w spokoju? To zadbaj o to, aby w odpowiednim miejscu już niebawem stanęła ławeczka, na przykład niewyobrażalnie wygodna ławka pikowana Exclusive.

Stwórz własną ławkę pikowaną do przedpokoju

A skoro decydujesz się na zakup ławki, to niech pasuje ona do Ciebie i do Twojego domu. W sklepie internetowym Bench4home Ty projektujesz swoją wymarzoną ławeczkę, a my tworzymy dla Ciebie unikalny, jedyny w swoim rodzaju egzemplarz. Ławka pikowana będzie wyglądać tak, jak chcesz, bo Ty decydujesz o wszystkim:

 • wybierasz szerokość: od 45 do 120 centymetrów,
 • głębokość: możliwości to 30, 35 i 40 centymetrów,
 • określasz rodzaj i wzór tkaniny, a jest kilkadziesiąt do wyboru,
 • w niektórych modelach wybierasz też wysokość siedziska,
 • do Ciebie należy też wybór jednego z siedmiu kolorów nóżek,
 • decydujesz również o rodzaju guzików do pikowania.

Idealna, robiona na zamówienie, wygodna i jedyna w swoim rodzaju ławka dotrze do Ciebie w ciągu dwóch tygodni. A gdy to nastąpi, to usiądź i pomyśl: czy świat nie wydaje się lepszy, gdy oglądasz go na siedząco?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl