Opcje przeglądania
CENA
  • od
    do

STOLIK KAWOWY, KTÓRY PASUJE DO KAŻDEGO SALONU

HISTORIA STOLIKA KAWOWEGO JEST DŁUGA I UWIKŁANA W NIEJASNOŚCI. ALE DLA NAS JASNE JEST, ŻE SKORO JEST KAWA – PYSZNY GORĄCY NAPÓJ Z PALONYCH ZIAREN, KTÓRY CO RAN STAWIA NAS NA NOGI – TO MUSI BYĆ TEŻ STOLI KAWOWY. CZY MASZ JUŻ SWÓJ ULUBIONY STOLIK KAWOWY W SALONIE? JEŚLI NIE, TO PRZED TOBĄ DOSKONAŁA OKAZJA, ABY ZACHWYCIĆ SIĘ WYGODĄ TEGO NAJWAŻNIEJSZEGO MEBLA W CAŁYM DOMU. A PRZY OKAZJI WYBRAĆ DLA SIEBIE PIĘKNY MODEL.

WYSTARCZAJĄCO NISKI, ABY WYGODNIE POSTAWIĆ NA NIM KAWĘ I DOBRE CIASTKO, ODPOWIEDNIO WYSOKI, ABY ZRÓWNAŁ SIĘ WYSOKOŚCIĄ Z KANAPĄ LUB FOTELEM, A TAKŻE ABY NIE ZASŁANIAŁ ROZMÓWCY. PRZY STOLIKU KAWOWYM TOCZĄ SIĘ NAJCIEKAWSZE ROZMOWY, A CZAS MIJA ZASKAKUJĄCO SZYBKO. PRZYWILEJ PICIA KAWY W TAK PRZYJEMNYCH WARUNKACH JEST NIE TYLKO DL KRÓLOWEJ BRYTYJSKIEJ. WYBIERZ PIKOWANY STOLIK KAWOWY Z NASZEJ OFERTY, A SZYBKO ZROZUMIESZ, DLACZEGO JEST WYGODNIEJSZY OD ZWYKŁEGO STOŁU CZY ŁAWY.

STOLIK KAWOWY W STYLU WIKTORIAŃSKIM TO OZDOBA KAŻDEGO DOMU

NASZA OFERTA NA RĘCZNIE ROBIONE STOLIKI KAWOWE JEST CORAZ SZERSZA. KAŻDY NASZ MEBEL TO RĘKODZIEŁO TWORZONE PRZEZ NAJLEPSZYCH RZEMIEŚLNIKÓW W SWOIM FACHU. DO PRZYGOTOWANIA STOLIKA NA KAWĘ WYBIERAMY TYLKO NAJLEPSZE MATERIAŁY, A ICH STARANNE SPASOWANIE I STARANNE WYKOŃCZENIE DETALI NADAJE NASZYM MEBLOM EKSKLUZYWNY CHARAKTER, KTÓREGO PRÓŻNO SZUKAĆ W SERYJNEJ, PRZEMYSŁOWEJ PRODUKCJI.

PIKOWANY STOLIK KAWOWY WNIESIE LUKSUS DO TWOJEGO SALONU, A W TWOICH GOŚCIACH WYWOŁA SZCZERE ZAINTERESOWANIE. NIC DZIWNEGO: PIKOWANE SIEDZISKO O GRUBOŚCI 15 CENTYMETRÓW TO AŻ POŁOWA WYSOKOŚCI CAŁEGO MEBLA! GĘSTO NABITE GUZIKI I BARDZO WYSOKIEJ JAKOŚCI TKANINA ODPORNA NA BRUD, WILGOĆ, A NAWET NA ŻAR PAPIEROSOWY, A DO TEGO STYLOWE NÓŻKI W PIĘCIU WARIANTACH I AŻ SIEDMIU KOLORACH – WRAŻENIE GWARANTOWANE.

STOLIK DO KAWY, KTÓRY CAŁKOWICIE ODMIENI PORANNY RYTUAŁ

A CZY WIESZ, ŻE TEN NIESPOTYKANY STÓŁ KAWOWY TWORZYMY WEDŁUG TWOJEGO ZAMÓWIENIA? MY ZAJMUJEMY SIĘ NAJWYŻSZĄ JAKOŚCIĄ MATERIAŁÓW I WYKONANIA, ALE O WIELKOŚCI I KOLORZE DECYDUJESZ TY. MASZ DO WYBORU RÓŻNE SZEROKOŚCI BLATU, A TAKŻE ROZMAITE WZORY I KOLORY NÓŻEK. PONADTO MOŻESZ WYBRAĆ JEDNĄ Z KILKUDZIESIĘCIU TKANIN, WŚRÓD NICH RÓŻNE KOLORY MATERIAŁÓW, KTÓRE NAPRAWDĘ SĄ W STANIE PRZETRWAĆ WIELE SPOTKAŃ PRZY KAWIE – I ZAWSZE BĘDĄ WYGLĄDAĆ RÓWNIE DOBRZE.

PRZYSŁOWIOWĄ KROPKĄ NAD „I” JEST RODZAJ GUZIKÓW. ZWYKŁE, TAPICERSKIE, SPRAWIAJĄ, ŻE TAPICEROWANY MEBEL JEST DODATKOWO PIKOWANY. ALE MOŻESZ WYBRAĆ KRYSZTAŁOWE – JESZCZE WIĘCEJ SPLENDORU I ZACHWYTU. WYOBRAŹ SOBIE SPOTKANIE PRZY KAWIE Z NAJBLIŻSZYMI PRZYJACIÓŁMI. TO BĘDZIE NAPRAWDĘ MILE SPĘDZONY CZAS.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl