Opcje przeglądania
CENA
  • od
    do

DREWNIANY REGAŁ NA BUTY DO PRZEDPOKOJU

DLA TYCH PORZĄDNYCH I TYCH, KTÓRZY SZUKAJĄ SPOSOBU NA UPORZĄDKOWANIE PRZEDPOKOJU – DREWNIANY REGAŁ NA BUTY TO ROZWIĄZANIE PROBLEMU BUTÓW, KTÓRE ZAJMUJĄ PÓŁ PRZEDPOKOJU. TEN RĘCZNIE ROBIONY MEBEL POZWOLI CI ZAPANOWAĆ NAD BAŁAGANEM PRZED DRZWIAMI WYJŚCIOWYMI I ZAMIENI CODZIENNE PRZERZUCANIE OBUWIA W NORMALNE, SZYBKIE I WYGODNE PRZYGOTOWANIE DO WYJŚCIA Z DOMU.

TO OCZYWISTE, ŻE REGAŁ NA BUTY JEST OBOWIĄZKOWY W KAŻDYM DOMU I MIESZKANIU. NIEZALEŻNIE OD TEGO, CZY ZOSTAWIASZ BUTY W PRZEDPOKOJU, W KORYTARZU, W PRZEDSIONKU, NA WERANDZIE CZY NA GANKU, TO PORZĄDNIE POUKŁADANE BUTY I KAPCIE MUSZĄ MIEĆ WŁASNE MIEJSCE. MIEJSCE, KTÓRE PRZETRWA WIELE, WIELE LAT, PONIEWAŻ OD POCZĄTKU DO KOŃCA TWORZONE JEST RĘCZNIE Z NAJLEPSZYCH I NAJWYTRZYMALSZYCH MATERIAŁÓW.

WYBIERZ DREWNIANY REGAŁ NA BUTY WYKONANY Z NAJLEPSZYCH MATERIAŁÓW

MOGĄ MIEĆ DWIE, TRZY ALBO CZTERY PÓŁKI NA BUTY, MOGĄ MIEĆ SIEDZISKO LUB NIE, W KOŃCU MOGĄ MIEĆ RÓŻNE WIELKOŚCI I KOLORY. ALE ZAWSZE WYBIERAMY NAJLEPSZE DREWNO I STAL. NAJLEPSZE, POLSKIE I WOLNE OD SKAZ LITE DREWNO BUKOWE ZAWSZE MA DOKŁADNIE ZAOKRĄGLONE ROGI. STAL NIERDZEWNA, DODATKOWO CHROMOWANA, POCHODZI Z POLSKICH HUT.

ELEMENTY ŁĄCZYMY ZE SOBĄ TAK, ŻE NAWET PO WIELU LATACH I LICZNYCH WIZYTACH RODZINNYCH CZY TOWARZYSKICH NASZE MEBLE WYGLĄDAJĄ JAK NOWE. A DLA WIĘKSZEGO KOMFORTU ZABEZPIECZAMY JE OD SPODU WARSTWĄ FILCU.

JAKI REGAŁ NA BUTY WYBRAĆ? TAKI, KTÓRY PASUJE DO TWOJEGO DOMU

JEŻELI MASZ DUŻY KORYTARZ, TO NASZ DREWNIANY REGAŁ NA BUTY DOSKONALE WPASUJE SIĘ W JEGO PRZESTRZEŃ. A GDY MASZ WĄSKI PRZEDPOKÓJ, TO… RÓWNIEŻ WYBIERZ NASZ REGAŁ, BO TO TY DECYDUJESZ O JEGO WIELKOŚCI I WYGLĄDZIE.

TYLKO 45 CENTYMETRÓW SZEROKOŚCI ALBO AŻ 120 – MOŻESZ WYBRAĆ JEDEN Z KILKU WARIANTÓW, DZIĘKI CZEMU DOPASUJESZ NOWY MEBEL DO ILOŚCI BUTÓW I KAPCI, KTÓRE CZEKAJĄ NA SWOJE MIEJSCE. MOŻESZ WYBRAĆ TAKŻE ILOŚĆ PÓŁEK ZE STALOWYCH PRĘTÓW: OD DWÓCH DO CZTERECH. A CO Z KOLOREM? WYBIERZ Z NASZEJ PALETY TEN, KTÓRY NAJLEPIEJ WPASUJE SIĘ W TWÓJ STYL.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl