Opcje przeglądania

 

 

PRZYOZDOBI MIESZKANIE, PODKREŚLI SZCZEGÓLNE ZNACZENIE PAMIĄTEK, UŁATWI PORANNY MAKIJAŻ, A TAKŻE IDEALNIE NADA SIĘ JAKO MIEJSCE NA LAPTOPA CZY NA KUBEK KAWY. KONSOLA DO PRZEDPOKOJU TO PRAWDOPODOBNIE NAJBARDZIEJ UNIWERSALNY MEBEL W ELEGANCKIM DOMU.

INDUSTRIALNA KONSOLA DO PRZEDPOKOJU – LEKARSTWO NA BRAK MIEJSCA

WYSTARCZY JEDEN DODATKOWY FLAKON W DOMU, DONICZKA LUB LAPTOP, ABY ZABURZYĆ USTALONY PORZĄDEK. DLATEGO KAŻDY STOLIK SZYBKO ZNAJDZIE ZASTOSOWANIE. ALE CO ZROBIĆ, GDY NAPRAWDĘ BRAKUJE JUŻ WOLNEJ PRZESTRZENI ALBO POTRZEBNY JEST BLAT W KORYTARZU? IDEALNYM ROZWIĄZANIEM STAJE SIĘ KONSOLA DO PRZEDPOKOJU. ŚWIETNIE WYGLĄDA, JEST BARDZO PRAKTYCZNA, A PRZY TYM ZAJMUJE NAPRAWDĘ MAŁO MIEJSCA.

KONSOLA DO PRZEDPOKOJU TO MNÓSTWO MOŻLIWOŚCI ARANŻACJI

NAWET JEŻELI DO TEJ PORY NIE MIAŁAŚ W DOMU PŁYTKIEGO STOLIKA DOSUWANEGO BEZPOŚREDNIO DO ŚCIANY, CZYLI KONSOLI, TO NA PEWNO MASZ JUŻ KILKA SKOJARZEŃ. NA PRZYKŁAD MAŁE FLAKONY Z KWIATKIEM, EGZOTYCZNE OZDOBY LUB ZDJĘCIA I POCZTÓWKI Z ODLEGŁYCH MIEJSC – TO POPULARNY POMYSŁ NA TO, JAK TWÓRCZO I EFEKTOWNIE ZAGOSPODAROWAĆ WOLNĄ ŚCIANĘ. INNYM CZĘSTO SPOTYKANYM POMYSŁEM JEST USTAWIENIE STAREJ MASZYNY DO PISANIA NA KOŃCU PRZEDPOKOJU WŁAŚNIE NA KONSOLI. A CZY TY JUŻ WIESZ, CO USTAWISZ NA SWOIM STOLIKU INDUSTRIALNYM?

INDUSTRIALNA KONSOLA DO PRZEDPOKOJU – DZIESIĄTKI SPOSOBÓW NA WIĘCEJ MIEJSCA

KSIĄŻKA, DO KTÓREJ CZĘSTO SIĘGASZ? JAK NAJBARDZIEJ. A MOŻE FLAKON Z RÓŻĄ, KTÓRĄ OTRZYMAŁAŚ NIEDAWNO? TO TAKŻE DOBRY POMYSŁ, ABY ZAGOSPODAROWAĆ BLAT KONSOLI. KOMPUTER I KOLEKCJA SMARTFONÓW SZYBKO ZYSKAJĄ NOWE I STAŁE MIEJSCE DZIĘKI INDUSTRIALNEMU STOLIKOWI. A GDZIE POSTAWISZ SWOJE KOSMETYKI, GDY W POŚPIECHU TRZEBA BĘDZIE POPRAWIĆ MAKIJAŻ ALBO WŁOSY? TAK, TAM, GDZIE BĘDZIE NA OGÓŁ STAĆ KUBEK Z ULUBIONĄ KAWĄ, PODRĘCZNE POMOCE DOMOWE, RZECZY, O KTÓRYCH NIE MOŻNA ZAPOMNIEĆ I WIELE INNYCH. STOLIK Z DREWNA I METALU TO POMYSŁY, KTÓRE SIĘ NIE KOŃCZĄ.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl